پنج شنبه ٠٦ ارديبهشت ١٣٩٧ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه

دیدار دکتر صدوقی با مدیران معاونت آموزشی دانشگاه

در روز سه شنبه بیست و چهارم اسفند ماه دکتر صدوقی معاون آموزشی دانشگاه ه به مناسبت  روزهای پایانی سال نشستی با مشاوران ، مدیران و مسئولین حوزه معاونت آموزشی دانشگاه داشتند .

در این نشست دکتر صدوقی ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو  و میلاد با سعادت بانوی دو عالم گفت : از زحمات  کلیه همکاران اعم از مشاوران ، مدیران ، کارشناسان و سایر دوستان که در حوزه معاونت آموزشی و حوزه های تابعه  در سال جاری فعالیت داشته اند بی نهایت سپاسگزارم و اگر توفقی در زمینه آموزش حاصل شده است به همت ، تلاش و همکاری تمامی این عزیزان بوده ست .

ایشان درخصوص برنامه های آتی معاونت آموزشی گفت: امیدورام در سال1396 با ایجاد اتاق فکر و نظر سنجی از عزیزان فعال در زمینه آموزش ، وظایف خود را به نحوه مطلوبتری انجام دهیم.

در این نشست مدیران و مشاوران نیز ضمن تبریک سال نو از حمایتها و زحمات دکتر صدوقی قدر دانی و تشکر نمودند.

دکتر طباطبایی نژاد مدیر امور آموزش دانشگاه گفت: من افتخار می کنم در دوره مدیریت دکتر صدوقی فعالیت می کنم و احساس بسیار خوبی دارم ، به دو دلیل ،یک  بخاطر مقام تصمیم گیری در حوزه معاونت که بسیاری از مشکلات حوزه آموزش و تحصیلات تکمیلی را حل کرده است و دوم به خاطر ثبات مدیریت و امنیت خاطری که ایشان به مدیران و مسئواین القاء کرده اند .

ایشان افزودند کلیه کارشناسان حوزه آموزش و تحصیلات تکمیلی از حمایتها و توجه ویژه جنابعالی قدر دان و متشکر هستند.

دکتر موسوی  مدیر دفتر ستاد شاهد و ایثارگر نیز بخاطر بازسازی فضای فیزیکی حوزه های آموزشی و اصلاح زیر ساختهای آموزشی از دکتر صدوقی قدر دانی و تشکر نمودند.

دکتر فرهادی نسب مدیر امور هیات علمی نیز از اصلاح فرایندها  در سال جاری گفت و از رهنمودهای دکتر صدوقی تشکر و قدر دانی نمود . 

مهندس اسماعیلی معاون پشتیبانی دانشکده پرستاری و مامایی نیز گفت: در دوسال گذشته که در خدمت جناب دکتر صدوقی فعالیت داشتم، از راهنماییهای ایشان بسیار بهره بردم و زمانی که این حوزه را ترک کردم  متوجه نعمت بزرگ با شما بودن را درک نمودم و باید بگویم در حوزه معاونت آموزشی، همدلی و همراهی که در روحیه کلیه همکاران جاریست از مدیریت سالم و متفکرانه جنابعالی نشات می گیرد .


١٥:٠٤ - سه شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٤٤٠٥٤    /    تعداد نمایش : ٩٢٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.