جمعه ٠٧ ارديبهشت ١٣٩٧ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه

برگزاری آخرین جلسه شورای معاونین آموزشی مراکز در سال ١٣٩٥

  جلسه  شورای معاونین آموزشی مراکز آموزشی دانشگاه ساعت هفت و نیم روز یکشنبه پانزدهم اسفند ماه با حضور دکتر محمد مهدی صدوقی معاون آموزشی دانشگاه، خانم دکتر معصومه جرجانی ریاست دانشکده پزشکی ، مشاورین، مدیران معاونت آموزشی و معاونین آموزشی مراکز در اتاق شورای معاونت آموزشی برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر صدوقی معاون آموزشی دانشگاه در خصوص تحقق استانداردهای اعتبار بخشی آموزشی بیمارستانها گفت: سنجه های ارزشیابی و اعتباربخشی آموزشی بیمارستانها توسط معاونت آموزشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در سال 94 به دانشگاه ها ابلاغ شد، در گام اول بعد از ایجاد گفتمان در سطح دانشگاه و تاکید بر ضرورت پرداختن به موضوع،  خود ارزیابی اولیه توسط مرکز آموزشی در پایان سال 94 صورت گرفت؛در گام دوم در ابتدای سال 95مسوولیت اجرایی و پیگیری اعتبار بخشی بیمارستانهای آموزشی به دانشکده پزشکی واگذار شد. در ادامه دانشکده پزشکی با مرکزیتEDO  با تشکیل تیم بازدید، از مراکز آموزشی بازدید کرد و بازخورد های لازم جهت تهیه مستندات و تکمیل سامانه اعتبار بخشی بیمارستانها ی آموزشی اراده گردید.

در ادامه جلسه،گزارش استخراج شده از سامانه اعتبار بخشی بیمارستان های آموزشی به اطلاع معاونین آموزشی رسانده شد و مقرر گردید مراکز آموزشی ظرف مدت مدت مشخص نسبت به تکمیل و بارگذاری اطلاعات در سامانه اقدام نمایند.

در این جلسه آیین نامه اعتباربخشی که توسط EDO  دانشکده پزشکی تدوین شده بود به بحث و تبادل نظر گذاشتند و مقرر شد معاونین آموزشی ضمن مطالعه دقیق آیین نامه پیشنهادی، نظرات خود را جهت بهبود آیین نامه ها، ظرف مدت یک هفته اعلام نمایند.

در ادامه جلسه دکتر صدوقی ضمن تشکر از دکتر علیرضایی و خانم دکتر لاهیجی در مدت تصدی معاونت آموزشی مراکز شهیدمدرس و مهدیه به خانم دکتر زهرا انصاری اول و خانم دکتر شهرزاد زاده مدرس خوش آمد گفتند .

 در پایان جلسه معاون آموزشی دانشگاه ضمن تشکر از زحمات یک ساله معاونین آموزشی مراکز، به رسم یاد بود لوح تقدیری به معاونین آموزشی اهداء نمودند.


١١:١٠ - يکشنبه ١٥ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٤٣٦٢٤    /    تعداد نمایش : ٦٥٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.