سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه

برگزاری کارگاه های آموزشی به منظور توجیه اهداف بسته های تحول و نوآوری در آموزش پزشکی می تواند گامی مثبت جهت اجرایی نمودن آنها باشد.

 در مجموع به نظر می رسد که بسته های تحول و نوآوری در آموزش اقدامی مثبت در راستای شفاف سازی رسالت های آموزشی محول شده به واحدهای مختلف آموزشی در سطح کشور باشد و با اجرای آن می توان امیدوار بود که رضایتمندی بیشتری را در خصوص انجام رسالت ها و وظایف تعیین شده برای دانشگاه های علوم پزشکی کشور حاصل نمود. هر چند به علت عدم آگاهی کامل اساتید دانشگاه های علوم پزشکی کشور از جزئیات بسته های تحول و نوآوری در آموزش، روند اجرایی این بسته ها در حد انتظار پیشرفت نداشته است. بر این اساس، به نظر می رسد که برگزاری کارگاه های آموزشی به منظور توجیه اهداف هر یک از این بسته های تحول آموزشی، بتواند گامی مثبت جهت اجرایی نمودن آنها باشد.

در مجموع باید امیدوار بود که با تشکیل کارگروه های مربوطه در حوزه معاونت آموزشی دانشگاه و متعاقب آن تشکیل زیرکمیته های مربوط به هر یک از این کمیته ها در دانشکده ها بتوان نسبت به اجرایی نمودن بسته های تحول و نوآوری در آموزش در سطح دانشکده ها و بیمارستان های آموزشی اقدامات مناسب را انجام داد.


٠٩:١٢ - سه شنبه ١٦ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٤٧٣١٥    /    تعداد نمایش : ٥٨٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.