چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی معاونت اموزشی دانشگاه

برگزاری اولین کارگاه حول محور بسته های تحول و نو آوری در آموزش پزشکی

اولین کارگاه  حول محور بسته های تحول  و نو آوری در آموزش علوم  پزشکی با موضوع آینده نگاری و مرجعیت علمی در آموزش پزشکی ، حرکت به سوی دانشگاه های نسل سوم  و آموزش پاسخگو و روز پنجشنبه در سالن  شهید بهشتی برگزار شد .

در این  کارگاه  دکتر ضیایی معاون آموزش دانشگاه دکتر یزدانی رییس دانشکده آموزش پزشکی و پیش از 60 عضو هیات علمی منتخب:دانشکده های پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی، فناوری های نوین و سایر دانشکده های تابعه دانشگاه ، مسئولان EDO و EDU دانشکده ها و مراکز آموزشی ، اعضاء شورای عالی تحول دانشگاه و همچنین دانشجویان و کارشناسان علاقمند حضور داشتند.

 

    دکتر ضیایی معاون آموزشی دانشگاه در ابتدای کارگاه  در خصوص الزام  پرداختن به بسته های تحول و نو آوری در آموزش پزشکی گفت : در دنیای پراز رقابت فعلی که هر روز تغییرات زیادی به وجود می آید کسانی می توانند حرکت های موثر داشته باشند که خود را با نیازهای امروز و فردای  جامعه وفق دهند.

وی افزود: در حال حاضر 10 شرکت بهتر دنیا شرکتهای دانش بنیان است . مناسبت های امروز جهان و همینطور آینده کاملا متفاوت شده است دانشگاه نیز بعنوان یک نهاد دانشی هم به مناسبت ماموریتی که دارد و هم به مناسبت افرادی که در آن مشغول فعالیت هستند و هم از لحاظ امکاناتی که فراهم نموده است در مرکز موضوع تحول قرار دارد.

دکتر ضیایی در خصوص  الزام به تغییر در گذر زمان گفت: دانشگاه های امروز با دانشگاه های دیروز بسیار متفاوت شده است و در این مسیر تحول،  نقش دانشگاه ها بویژه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بسیار مهم است  .

کارگاه از ساعت 8 لغایت 13 به کار خود ادامه داد و اعضاء هیات علمی به بحث و گفتگو پرداختند .

 


١٢:٥٧ - شنبه ١١ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٥٤٩٥٦    /    تعداد نمایش : ٤٤٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.