پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه

سرپرست جدید مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه (EDC) منصوب شد

به منظور احیای مجدد مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه و شتاب بخشی به طرح ها و اقدامات قابل انجام در راستای تحقق جایگاه برتر آموزش پزشکی دانشگاه، جناب آقای دکتر ضیائی معاون آموزشی دانشگاه، طی حکمی آقای دکتر علیرضا رجایی، دانشیار گروه داخلی را به سمت سرپرست EDC   دانشگاه منصوب کرد.

دکتر رجایی متخصص داخلی و  فوق تخصص روماتولوژی، از فعالان حوزه آموزش پزشکی دانشگاه بوده و پیش از این علاوه بر آموزش و تربیت دانشجویان و دستیاران، معاونت دانشکده پزشکی و مسئولیت طرح ریفرم را عهده دار بوده است.

متن ابلاغ:

جناب آقای دکتر علیرضا رجایی

دانشیار محترم دانشگاه 

     نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه منصوب می شوید. از شما انتظار دارم تا با همکاری و تعامل سازنده با تمامی مسئولین، اساتید، خبر­گان و صاحب نظران حوزه آموزش پزشکی نسبت به فعالیتهای توسعه و ارتقاء کیفیت آموزش علوم پزشکی در دانشگاه اقدام نمایید. ماموریت ویژه جنابعالی در این دوره احیای فعالیت های مرکز توسعه و اجرای برنامه تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی با همکاری همه جانبه مسئولین، اعضای هیات علمی، فراگیران و کارکنان محترم دانشگاه می باشد.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در جهت خدمت به ملت شریف ایران در انجام شایسته وظایف با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و استفاده از همه ظرفیت های موجود موفق باشید.

 


١٠:٥٢ - چهارشنبه ٢٩ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٥٥٧٤٧    /    تعداد نمایش : ١١٩٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.