چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی ریاست دانشگاه

ديدار نوروزي دكتر آقا جاني رياست دانشگاه به همراه دكتر سيد امير محسن ضيايي معاون آموزشي دانشگاه از بيمارستان مسيح دانشوري

تأکید رئیس دانشگاه بر توسعه زیرساخت های درمانی در بیمارستان مسیح دانشوریتأکید رئیس دانشگاه بر توسعه زیرساخت های درمانی در بیمارستان مسیح دانشوری

 دکتر محمد آقاجانی رییس دانشگاه ۱۵ فروردین ماه در دیدار نوروزی با دکتر ولایتی رئیس بیمارستان مسیح دانشوری و سایر کارکنان این مرکز، بیمارستان مسیح دانشوری را نماد واقعی بیمارستان آکادمیک دانست و بر تلاش برای توسعه این مرکز تاکید کرد. دکتر ولایتی نیز با تقدیر از تلاش کادر درمان این مرکز در ایام نوروز بخشی از این خدمات را تشریح کرد.

دکتر علی اکبر ولایتی رییس بیمارستان مسیح دانشوری در این دیدار از فعالیت بی وقفه در ایام تعطیلات نوروز خبر داد و گفت: در ایام نوروز دو گروه از رشته های داخلی و جراحی و ۷ گروه از سایر رشته ها در بیمارستان مقیم بودند.
وی با اشاره به فعال بودن تمام بخش های بیمارستان، عنوان کرد: در این ایام اکثر اوقات ظرفیت بخش های اورژانس، داخلی و جراحی تکمیل بود. از ۶ فروردین ماه نیز بخش برونکوسکوپی  فعال شد.
دکتر ولایتی در خصوص پیشرفت های این بیمارستان در زمینه پیوند قلب، بیان کرد: آخرین پیوند قلب در اسفند ماه سال گذشته انجام شد که تعداد پیوندهای قلب این مرکز را به عدد ۲۲۳ رساند. 
رییس بیمارستان مسیح دانشوری در پایان از تلاش برای افزایش تعداد تخت های بخش اورژانس از ۴۲ تخت به ۱۰۰ تخت خبر داد.
دکتر آقاجانی  رئیس دانشگاه نیز در این دیدار، با اشاره بر این که بیمارستان مسیح دانشوری نماد واقعی بیمارستان آکادمیک است، گفت: در کنار ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی پیشرفته و منحصر به فرد در کشور،  نیروی انسانی تخصصی نیز در این مرکز آموزش می بینند. 
به گفته وی، بیمارستان مسیح دانشوری در زمینه انتشار مقالات، مجلات و کتاب های ارزشمند با همکاری مجامع علمی جهانی نیز جایگاه ویژه ای دارد.
دکتر آقاجانی در ادامه ضمن تاکید بر لزوم توسعه این مرکز، پروژه ساخت بیمارستان ۳۰۰ تخت خوابی جدید را بزرگترین پروژه این بیمارستان دانست و افزود:  باید در سال جاری  اقدامات لازم صورت گیرد تا هرچه زودتر این پروژه به بهره برداری برسد.
دکتر آقاجانی ضمن اعلام آمادگی دانشگاه برای حمایت از توسعه زیرساخت های درمانی در بیمارستان مسیح دانشوری، در خصوص افزایش کیفیت خدمات در بخش اورژانس این بیمارستان و همچنین افزایش پژوهش های کارآفرین و ثروت آفرین ابراز امیدواری کرد.


٠٩:١٣ - شنبه ١٨ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ٦٠٠٥٨    /    تعداد نمایش : ٣٩٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.