جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

ادغام استاندارد های اعتبار بخشی آموزشی و درمانی محور نشست مشترک معاونین آموزشی و درمانی دانشگاه

 

 اولین نشست معاونین آموزشی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با محور ادغام استاندارد های اعتباربخشی آموزشی و درمانی در مراکز پزشکی، آموزشی و درمانی با حضور دکتر ضیایی معاون آموزشی ، دکتر میرهاشمی معاون درمان، دکتر شادنیا، دکتر ناصحی، دکتر وحیدشاهی، دکتر جنتی، آقایان بهادرخان و بلوردی سی یکم اردیبهشت ماه در دفتر معاون آموزشی دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، در ابتدای این جلسه دکتر ضیایی ضمن تأکید بر این نکته که بهترین آموزش در مراکزی ارائه می شود که بهترین درمان را ارائه می دهند اذعان داشت: ادغام اجرای اعتباربخشی آموزش و درمان زمینه ساز بهبود کیفیت خدمات درمانی و آموزشی و در نهایت افزایش رضایت مراجعه کنندگان به مراکز پزشکی، آموزشی و درمانی خواهد شد.

وی تصریح کرد: همکاری مشترک حوزه آموزش و درمان دانشگاه در تحقق استانداردهای اعتبار بخشی درمانی و آموزشی، امر بسیار مهمی است.

در ادامه جلسه دکتر میرهاشمی، بر همکاری مشترک این دو حوزه جهت اجرای یکپارچه اعتباربخشی آموزشی و درمان تأکید کرد و افزود: حوزه درمان جهت اجرای مشترک این طرح در دانشگاه اعلام آمادگی می نماید.

در خاتمه مقرر شد کمیته مشترکی از مسوولان و کارشناسان برجسته حوزه اعتباربخشی درمانی و آموزشی دو معاونت تشکیل شود که آیین نامه و دستورالعمل اجرایی ادغام استاندارد های اعتبار بخشی درمانی و آموزشی را تدوین نمایند و برنامه ریزی های لازم جهت اجرای طرح فراهم شود.

شایان ذکر است در این جلسه هر یک از اعضا نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را در راستای اجرای این امر مهم عنوان کردند.


١٠:٢٤ - شنبه ٥ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٦٢٥٧٤    /    تعداد نمایش : ٢٩٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.