پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش عملکرد کمیته های تخصصی هیات ممیزه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در فصل پاییز:

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دکتر معصومه جرجانی دبیر هیات ممیزه دانشگاه در خصوص فعالیت های این هیات گفت: تعداد کمیته های تخصصی هیات ممیزه درسه ماهه فصل پائیز سال جاری ده مورد بوده است.

دکتر جرجانی افزود: از این ده نوبت کمیته، 3 نوبت کمیته تخصصی علوم بالینی،5 نوبت کمیته تخصصی علوم پایه و 2 نوبت کمیته تخصصی دندانپزشکی برگزارشده است.

این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در ادامه اظهار کرد: در10 کمیته تشکیل شده 25 پرونده ارتقای مرتبه علمی بررسی شده که ازاین تعداد باارتقا دو تن ازاعضای هیات علمی از مرتبه مربی به استادیاری موافقت شده و 16 درخواست ارتقا به دانشیاری بررسی که از این تعداد با ارتقا 12 نفر موافقت و 4 نفر مخالفت گردید.

دکتر جرجانی اذعان داشت: همچنین از 7 پرونده ارتقا به استادی 6 مورد موافقت و یک مورد مخالفت گردید. وی تصریح کرد: در کمیته های فوق درسه ماهه پائیز، ده درخواست تبدیل وضعیت استخدامی نیز بررسی شده که از این تعداد با 8 مورد تبدیل از پیمانی به رسمی آزمایشی و دو مورد از رسمی آزمایشی به رسمی قطعی موافقت گردید.

دبیر هیات ممیزه دانشگاه در خاتمه ابراز امیدواری کرد که این کمیته در راستای اهداف دانشگاه بتواند گام های استواری را برداشته و در خدمت خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی باشد.


١٤:٢٤ - دوشنبه ١٠ دی ١٣٩٧    /    عدد : ٧٢٤٢١    /    تعداد نمایش : ٥٠٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.