پنج شنبه ٢١ آذر ١٣٩٨ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

ششصد و هفتادو هفتمین جلسه شورای آموزشی و هفتادمین جلسه شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه برگزار شد .

ششصد و هفتاد و هفتمین جلسه شورای آموزشی و هفتادمین جلسه شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه با حضور معاون آموزشی دانشگاه، معاون اجرایی معاونت آموزشی، مدیران حوزه آموزش و معاونین آموزشی دانشکده های تابعه، روز یکشنبه تاریخ 13 مرداد ماه سال جاری در دفتر معاونت آموزشی دانشگاه برگزار گردید .
 
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر ضیایی معاون آموزشی دانشگاه در ابتدای جلسه با اشاره به این موضوع که دانشگاه محیطی پویا و فعال است تاکید کرد اعضای هیات علمی دانشگاه می توانند در تصمیم گیری حوزه آموزش به صورت فعال در این عرصه وارد شوند و در ادامه در خصوص موضوع تحول در آموزش دانشجویان مقطعPhD  به این مهم اشاره کرد که در صورت تغییر ماموریت رشته هایPhD  به سوی حل مسائل مهم کشور، قالب فعلی آموزشی در دانشکده ها پاسخگوی این مهم نخواهد بود و لازم است در این راستا فیلدهای آموزشی متناسب جهت تحقق این ماموریت مهم ایجاد شود. همچنین ضروری است  مقدمات و زیرساخت های آن نیز فراهم گردد.
 
 
ایشان در این خصوص از تدوین طرح پیشنهادی توسعه رشته های دکتری( Reform PhD  ) در دانشگاه خبر داد. در ادامه موضوعات پیشنهادی از حوزه های مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی و مرکز امور هیات علمی مطرح و بر اساس قوانین و مقررات مربوطه تصمیمات لازم اتخاذ گردید . 
 


١٥:٢٠ - يکشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٨١٣٢٩    /    تعداد نمایش : ٢٤٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.