جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > آرشيو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر ضیایی در ششصدو شصت ونهمین جلسه شورای تخصصی آموزشی:با حفظ و ارتقاء آموزش باید با برنامه ریزی صحیح از انرژی و دانش دانشجویان بهره برد

 ششصدو شصت ونهمین جلسه شورای تخصصی آموزشی و پنجاه و پنجمین جلسه شورای تخصصی تحصیلات تکمیلی دانشگاه، شانزدهم اردیبهشت ماه در دفتر معاونت آموزشی و با حضور دکتر سید امیر محسن ضیایی معاون آموزشی دانشگاه، مدیران ، مشاوران و معاونین آموزشی دانشکده ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت، دکتر ضیایی در ابتدای جلسه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات عوامل اجرایی سیزدهمین جشنواره آموزشی دانشگاه گفت: جشنواره آموزشی در راستای ارتقاء آموزش برگزار گردید و بدین منظور دبیرخانه جشنواره آموزشی بلافاصله بعد از برگزاری روز مراسم در مسیر تحقق اهداف آموزشی و در چارچوب اهداف دانشگاه فعالیت خود را آغاز کرده است.

معاون آموزشی دانشگاه در ادامه با تاکید بر لزوم تجمیع واحدهای مرتبط با اعضاء هیات علمی اذعان داشت: تشکیل مرکز امور هیات علمی دانشگاه به منظور ارتقاء عملکرد اعضای هیات علمی برنامه ریزی شده و لازم است امور مربوط به کارگزینی، رفاهی، جذب، ممیزه و ارزشیابی از نظر جغرافیایی و فیزیکی تمرکز داشته باشد و از پراکندگی و اتلاف نیرو جلوگیری شود.

در ادامه دکتر ضیایی با معرفی دکتر محمد مهدی ناصحی به عنوان سرپرست امور هیات علمی دانشگاه ابراز امیدواری کرد که با این اقدام امور مربوط به اعضاء هیات علمی تسریع و ارتقاءیابد.

معاون آموزشی دانشگاه با اشاره به خدمات آموزشی دانشکده ها بر ارتقاء کیفیت آموزش تاکید کرد و افزود: با حفظ و ارتقاء آموزش دانشجویان دانشگاه باید با برنامه ریزی صحیح از نشاط و شادابی و انرژی و دانش  این عزیزان استفاده شود.

وی تصریح کرد: در سیستم آموزش باید از پتانسیل دانشجویان در بخش های اجرایی و تئوری استفاده کرد، به عنوان مثال برای تغییر کوریکولوم درسی بهترین کسانی که می تواند نظر بدهند دانشجویان هستند بخصوص دانش آموختگان در این زمینه بهترین بازخورد را از مباحث درسی می دهند.

شایان ذکر است در بخش دیگری از جلسه موارد آموزشی، تحصیلات تکمیلی و اعضاء هیات علمی  مطرح و مورد بحث و تبادل نظر اعضاء قرار گرفت.

 

 


١٤:١٧ - دوشنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٦١٦٦١    /    تعداد نمایش : ٣٣٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.