چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه

برگزاری ششصدوشصت وهشتمین جلسه شورای تخصصی آموزشی و پنجاه و چهارمین جلسه شورای تخصصی تحصیلات تکمیلی دانشگاه

ششصد و شصت و هشتمین جلسه شورای تخصصی آموزشی و پنجاه و چهارمین جلسه شورای تخصصی تحصیلات تکمیلی دانشگاه روز دوشنبه 21 اسفند ماه در دفتر معاونت آموزشی با حضور دکتر سید امیر محسن ضیایی معاون آموزشی دانشگاه، مدیران معاونت حوزه آموزشی و معاونین آموزشی دانشکده ها برگزار شد.

دکتر ضیایی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات معاونین آموزشی دانشکده ها گفتند: قبول مسئولیت در شرایط فعلی کار ساده ای نیست و معاونین آموزشی دانشکدهها و دیگر پرسنل زحمت کش و صدیق آموزش با تمام توان خود تلاش نمودند در سال گذشته کاروان آموزش را بیش ببرند.

دکتر ضیایی فرمودند:  موضوع طرح تحول و بهبود کیفیت در آموزش،میزان حضور فیزیکی اعضاء هیات علمی دانشگاه و پیشرفت  تحصیلی دانشجویان در تمامی مقاطع بخصوص مقطع ph.D  را از موضوعات مهمی بود که در سال گذشته به آن پرداختیم.

 ایشان در ادامه گفتند: در سالی که گذشت به دستاوردهایی رسیدیم و باید برای آینده برنامه ریزی داشته باشیم که چه کارهایی می خواهیم انجام دهیم و این امر با تعامل دانشکده ها ومعاونت صورت می گیرد.

معاون آموزشی ضمن تاکید بر ارتقاء آموزش گفت: دانشجویان با بالاترین هوش و ذکاوت در محیط دانشگاه پا می گذارند و باید تمام خدمت در جهت رشد و ترقی دانشجویان باشد و چنانچه اختلالی در جایی وجود دارد، لازم است راهکارهای اجرایی بازبینی شود.

وی در ادامه گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان دانشگاه برتر و تیپ یک کشور خود یک برند است و یکی از دلایل مهم این موضوع کیفیت کار اعضاء هیات علمی دانشگاه است. باید برای هیات علمی برنامه ریزی مناسب داشته باشیم، حضور فیزیکی موثر، ارزشیابی هیات علمی، جذب و ارتقاء هیات علمی از موضوعات مهمی است که در سال آینده با برنامه ریزی هدفمند دنبال خواهیم کرد.

معاون آموزشی در ادامه گفت:  انتظار از دانشگاه اداره کشور است و به طبع آن دانشگاه  باید برای خود  برنامه و هدف یکپارچه داشته باشد.

 در ادامه جلسه دکتر کورش وحید شاهی مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه موضوعاتی از قبیل بررسی طولانی شدن مدت تحصیل دانشجویان تحصیلات تکمیلی علوم پایه و علل آن، بررسی وضعیت موجود و امکان ارتقاء نرم افزار آموزشی سما،  بررسی رتبه های برتر ورودی تحصیلات تکمیلی علوم پایه و آسیب شناسی علت مشکلات  دانشجویان و دستیاران را مطرح و راهکارهای پیشنهادی را جهت اعضاء شورای اعلام نمودند . در خاتمه خواستار مشارکت معاونین آموزشی دانشکده ها  در برنامه ریزی بهبود کیفیت آموزشی دانشگاه شدند.

در ادامه جلسه موضوعات آموزش و تحصیلات تکمیلی و هیات علمی مورد بحث و بررسی اعضاء شورا قرار گرفت .

در پایان جلسه دکتر ضیایی ضمن تشکر و تقدیر از معاونین آموزشی دانشکده ها خواستار ابلاغ تشکر و قدردانی و  پیام تبریک پیشاپش حلول سال نو به پرسنل آموزشی دانشکده ها شدند.       

 

     


١٥:٢٣ - دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٥٩٤٦٥    /    تعداد نمایش : ٤٤٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.