چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه

برگزاری نوزدهمین جلسه ی شورای تحول با محور اعتلای اخلاق حرفه ای

نوزدهمین جلسه شورای تحول در آموزش با هدف ارائه گزارش کارگروه اعتلای اخلاق حرفه ای، گزارش پیشرفت اقدامات آن و بررسی برگزاری سیزدهمین جشنواره آموزشی دانشگاه، 27 فروردین ماه 97 در دفتر معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی معاونت، این جلسه با حضور دکتر ضیایی (معاون آموزشی)، دکتر یزدانی، دکتر رجائی، دکتر جوادی، دکتر علی بابایی، دکتر وحیدشاهی، دکتر نیایی، خانم دکتر جرجانی، آقای بلوردی و مهندس احمدی نژاد تشکیل شد.

در ابتدای جلسه دکتر جوادی رئیس کارگروه اعتلای اخلاق حرفه ای دانشگاه، گزارش مبسوطی در خصوص عملکرد کارگروه اعتلای اخلاق در زمینه تدوین راهنمای اعتلای رفتار و منش حرفه ای در دانشگاه ارائه کردند.

در ادامه هر یک از اعضاء شورای تحول نظرات و پیشنهادات خود را در جهت اصلاح و عملیاتی شدن راهنمای پیشنهادی بیان نمودند. مقرر شد به جهت عملیاتی شدن اجرای راهنما، استاندارد های اعتلای رفتار و منش حرفه ای و همچنین آیین نامه و دستورالعمل اجرایی راهنمای پیشنهادی تدوین و پس از تصویب در شورای آموزشی و هیات رئیسه دانشگاه ابلاغ گردد.  

دکتر ضیایی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه باید از استاد جوادی در خصوص انجام دادن و مطرح کردن این پیشنهاد ارزنده قدردانی کرد، افزود: باید جنبه های اخلاقی و منشوری این طرح بررسی شده و سپس به مرحله اجرا گذاشته شود.

وی اذعان داشت: ایجاد تغییر جهت بهبود وضعیت و ارائه خدمت دانشجویان و خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از مهمترین اهداف این معاونت است که اگر بتوانیم 10 درصد از چنین طرح هایی را اجرایی و ماندگار کنیم، قدم مهمی در جهت ارتقاء سطح آموزش برداشته ایم.

در ادامه این جلسه دکتر رجایی، دبیر اجرایی سیزدهمین جشنواره آموزشی دانشگاه، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در خصوص این جشنواره ارائه کردند و محور های مهم مورد بحث و تبادل نظر اعضاء قرار گرفته و تصمیمات لازم اتخاذ شد. در پایان دکتر ضیایی بر هرچه بهتر و جامع تر برگزار شدن این جشنواره تأکید نمودند.

شایان ذکر است سیزدهمین جشنواره آموزشی توسط معاونت آموزشی دانشگاه، 9 اردیبهشت ماه در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار خواهد شد که متعاقباً اخبار این جشنواره اعلام می گردد.


١١:٣٧ - سه شنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ٦٠٥٠٤    /    تعداد نمایش : ٢٦٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.