چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی دفتر آموزش مداوم

همکاری اداره آموزش مداوم با EDU دانشکده پزشکی در تولید برنامه های غیرحضوری و Blended

جلسه همکاری EDUدانشکده پزشکی با اداره آموزش مداوم در تولید برنامه های غیرحضوری و Blendedجهت توانمندسازي اساتيد و آموزش دانشجويان در روز چهارشنبه 97/1/29 از ساعت 9:30 الی 11 در اداره آموزش مداوم دنشگاه برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای دکتر زندی رئیس EDU  دانشکده پزشکی گزارشی از وضعیت برنامه های غیرحضوری در دانشکده پزشکی و گروه های آموزشی بیان نموده و در خصوص نیازها و همکاریهای لازم   EDUو اداره آموزش مداوم مطالبی را ایراد فرمودند.  آقای دکترعلی بابائی رئیس اداره آموزش مداوم در خصوص  اعلام سیاست ها و اولویتهای اداره آموزش مداوم در زمینه تولید برنامه های غیرحضوری نکاتی را بیان فرموده و سپس آقای مهندس فرح کردمحله مسئول  آموزش مجازی  نیز پس از ارائه گزارش وضعیت موجود برنامه های غیرحضوری و امكانات و توانمندي‌هاي موجود در جهت تولید برنامه های غیر حضوری مواردی را بیان نمودند.

جناب آقای مهندس پورابراهیم، کارشناس  فناوری اطلاعات دانشکده پزشکی در ادامه جلسه ، به بيان نظرات در خصوص محصولات متنوع آموزشی موجود در دانشکده اعم از فیلم و متون با پتانسیل تبديل به بسته‌هاي آموزش غیرحضوری مطالبی را بیان نمودند.

در پایان اداره آموزش مداوم دانشگاه، آمادگی خود را در زمینه ارائه هر گونه مشاوره فنی و همکاری در تولید محتوای آموزش مجازی با EDUدانشکده پزشکی، اعلام نمود.

  

 


٠٨:١١ - يکشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٦٠٦٩٧    /    تعداد نمایش : ٢٠٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.