چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه

بیستمین جلسه شورای تحول برگزار شد.

 استانداردسازی فرآیند های آموزشی با محور اولویت بیمار

بیستمین جلسه شورای تحول در آموزش با هدف ارائه گزارش عملکرد کارگروه تعالی خدمت در آموزش دانشگاه و ارائه برنامه عملیاتی کمیته استاندارد سازی و ارتقاء کیفیت زیرساخت ها و فرایند های آموزش بالینی،1 اردیبهشت در دفتر معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت، در ابتدای این جلسه که با حضور دکتر ضیایی (معاون آموزشی دانشگاه)، دکتر وحید شاهی رئیس کارگروه توسعه تدریس و ارزشیابی، برنامه عملیاتی کمیته استاندارد سازی و ارتقاء کیفیت زیرساخت ها و فرایند های آموزش بالینی را ارائه کرد که مورد بحث و تبادل و نظر اعضاء  قرار گرفت.

دکتر ضیایی بر استانداردسازی فرآیند های آموزشی با محور اولویت بیمار و همچنین اجرای یکپارچه اعتبار بخشی درمان و آموزش جهت پیشبرد هر چه بهتر برنامه تاکید کرد.

در ادامه این جلسه دکتر شادنیا رئیس کارگروه تعالی خدمت در آموزش دانشگاه با توجه به تاکید مسئولین دانشگاه بر اهمیت پایش کمی و کیفی حضور فیزیکی اعضاء هیات علمی، آیین نامه و دستورالعمل پیشنهادی پایش حضور فیزیکی اعضاء هیات علمی را ارائه نمود.

وی همچنین فرم های پیشنهادی ثبت و گزارش حضور فیزیکی اعضاء هیات علمی را به تفکیک دانشکده ها و مراکز پزشکی، آموزشی و درمانی، مورد بحث و بررسی قرار داد.

دکتر شادنیا اذعان داشت با توجه به ابلاغ دستورالعمل ثبت حضور فیزیکی اعضاء هیات علمی از ابتدای اردیبهشت ماه از طریق سامانه، لازم است دستورالعمل و فرم های پیشنهادی با توجه به این موضوع، مورد بازنگری قرار گیرد. هر یک از اعضاء شورای تحول، نظرات و پیشنهادات خود را در جهت اصلاح و عملیاتی شدن هر چه بهتر راهنمای پیشنهادی عنوان کردند.

در خاتمه دکتر ضیایی بر طراحی و اجرای فرآیند های مرتبط با  ارتباط مسوولان دانشگاه با اعضاء هیات علمی تاکید نمود.

شایان ذکر است در این جلسه، برنامه اجرایی جشنواره آموزشی دانشگاه که روز یکشنبه 9 اردیبهشت ماه در سالن امام خمینی دانشکده پزشکی و با حضور مسئولان وزارت بهداشت و مسئولان دانشگاه، اساتید، فراگیران وکارکنان حوزه ی آموزش دانشگاه برگزار می گردد، مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفته و تصمیم های لازم اتخاذ گردید.

 


٠٩:٢٢ - دوشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٦٠٨١٣    /    تعداد نمایش : ٢٥٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.