چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

دبیر اجرایی سیزدهیمن جشنواره آموزشی:ارج نهادن به نظرات فراگیر از مهمترین اهداف این جشنواره

دکتر علیرضا رجائی دبیر اجرایی سیزدهیمن جشنواره آموزشی و مدیر مرکز توسعه مطالعات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خصوص برگزاری جشنواره آموزشی دانشگاه گفت: جشنواره امسال با سه تغییر عمده نسبت به سالهای گذشته برگزار خواهد شد.

دکتر رجایی اظهار داشت: در سیزدهمین جشنواره آموزشی با توجه به معیارهای تعیین شده 25 استاد جهت نکوداشت انتخاب شدند که امسال با توجه به تصمیم هیات رئیسه و معاون آموزشی در جشنواره از دکتر پرویز طوسی استاد گروه پوست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تقدیر به عمل می آید. وی افزود: از سال آینده نیز به همین منوال نکوداشت استاد ممتاز برگزار خواهد شد.

وی مهمترین تغییر در این جشنواره را اعمال نظرات فراگیران در انتخاب اعضای هیات علمی و فعالیت های برتر گروه های آموزشی در تمامی دانشکده های دانشگاه  دانست و تصریح کرد: امسال کلیه انتخاب ها از طریق نظرسنجی از فراگیران در مراکز مختلف آموزشی و درمانی و دانشکده ها بوده است.مسئول جمع آوری و آنالیز و اعلام این اطلاعات از فراگیران دفترهای توسعه دانشکده ها بوده است. در مورد دانشکده پزشکی اغلب نظرات دانشجویان در دهه اول اجرای طرح اصلاحات در آموزش پزشکی لحاظ شده است.

دبیر اجرایی سیزدهیمن جشنواره آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه تفاوت دیگر  جشنواره امسال مربوط به موقعیت های آموزشی مختص بالین است.در این خصوص نیز با توجه به نظرسنجی های صورت گرفته از فراگیران دانشکده پزشکی به فعالیت گروه های آموزشی امتیاز داده شد که این فعالیت های شامل: برگزاری مورینیگ ریپورت، ژورنال کلاب،  راند آموزشی ، کلاس درس تعاملی و درمانگاه سرپایی بود.در سایر دانشکده ها نیز بر اساس نظر دفاتر توسعه روش آموزشی و ارزشیابی مربوطه انتخاب و بر اساس نظر فراگیران موارد برتر مشخص شد.

دکتر رجایی در خاتمه در خصوص عمده تغییرات این جشنواره در سال آینده گفت: از امسال کلیه فرم های نظرسنجی در سامانه جشنواره آموزشی جهت مشارکت فراگیر در دسترس خواهد بود چراکه حرکت معاونت آموزشی به سوی ارج نهادن هر چه بیشتر به نظرات این عزیزان می باشد. وی افزود: همچنین با توجه به تصمیمات اتخاذ شده از سال آینده علاوه بر تقدیر از اعضای هیات علمی و فراگیران،  از کارمند نمونه در حوزه آموزش نیز تقدیر به عمل خواهد آمد زیر هر سه اجزاء موثر و مرتبط در حوزه آموزش می باشند.


١٤:٥٠ - چهارشنبه ٥ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٦١٠٠٨    /    تعداد نمایش : ٢٤٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.