جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

در راستای اهداف معاونت آموزش

 جلسه شورای روسای مراکز پزشکی، آموزشی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور دکتر سید امیر محسن ضیایی، معاون آموزشی دانشگاه، دکترشاهین شادنیا قائم مقام و معاون اجرایی معاونت آموزشی، روسای مراکز و کلیه مدیران ستادی حوزه معاونت آموزشی دانشگاه یکشنبه 23 اردیبهشت ماه در دفتر معاونت آموزشی دانشگاه برگزار شد.

دکتر ضیایی در ابتدای جلسه گفت: بیمارستان ها خط مقدم خدمت رسانی به بیماران هستند و برای ارائه بهترین خدمات،  ضروریست مسئولیت و اختیارات روسای بیمارستان ها بیشتر شود .

وی اذعان داشت: به منظور تعامل بیشتر روسای مراکز با ستاد دانشگاه جلسات ادواری برگزار خواهد شد و در تصمیم گیری و تصمیم سازی امور آموزشی و اجرایی از مراکز نظر خواهی می شود.

در ادامه جلسه دکتر ضیایی ضمن تاکید برحضور فیزیکی اعضاء هیات علمی دانشگاه گفت: سیاست های دانشگاه مبتنی بر ساماندهی سیستم حضور فیزیکی اعضاء هیات علمی است .

معاون آموزشی افزود: حاکمیت آکادمیک و اجرایی شدن آن در آینده ای نزدیک راه اندازی می شود که در آن کلیه فعالیتهای علمی دیده خواهد شد و مشکلات فعلی نیز بر طرف خواهد گردید.

در ادامه جلسه دکتر ناصحی سرپرست مرکزامور هیات علمی دانشگاه از تجمیع دبیرخانه های جذب، ممیزه، نظارت و ارزشیابی ، رفاه، کارگزینی و بازنشستگی اعضاء هیات علمی در این مرکز خبر داد و افزود: زمینه بهبود وضعیت و برنامه های اعضاء هیات علمی فراهم شده است .

در خاتمه دکتر وحید شاهی مدیر امور تحصیلات تکمیلی دانشگاه گزارشی از شروع پروژه مراقبت بالینی با محوریت بیمار (PACE)را ارائه نمودند.

 

 


٠٧:١٨ - يکشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٦٢٢٨١    /    تعداد نمایش : ٢٠٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.