يکشنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٨ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

سی و یکمین جلسه شورای تحول در آموزش برگزار شد:

سند توسعه رشته مقاطع در دانشگاه تدوین ، تصویب و ابلاغ خواهد شد

سی و یکمین جلسه شورای تحول در آموزش دانشگاه با حضور اعضاء شورا، 23 تیر ماه  در دفتر معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار گردید.

به گزارش روابط عموی معاونت، در این جلسه دو موضوع مهم حوزه آموزش با حضور دبیران کمیته های استاندارد سازی و ارتقاء کیفیت ارزشیابی فراگیران و کمیته توسعه هدفمند رشته مقاطع مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در ابتدای جلسه دبیران کمیته های حاضر ضمن ارائه گزارش عملکرد کمیته های مذکور، برنامه عملیاتی آتی را ارائه داده و پس از بحث و تبادل نظرات مطالعات لازم جهت پیشبرد هرچه بهتر فعالیت های کمیته ها ارائه گردید.

در ادامه دکتر ضیایی معاون آموزشی دانشگاه ضمن تأکید بر این نکته که انجام ارزشیابی های صحیح و اصولی از مهمترین ارکان آموزش است بر شناسایی نقاط قوت و ضعف وضعیت موجود، نحوه اجرای ارزشیابی فراگیران و ارتقاء امور جاری تأکید کرد و همچنین بر برنامه ریزی جهت استاندارسازی و ارتقاء کیفیت ارزشیابی فراگیران طی برنامه کوتاه مدت و میان مدت تأکید نمودند.

دکتر ضیایی تصریح کرد: طراحی و اجرای برنامه های توانمند سازی عملی اعضاء هیأت علمی جهت پیشبرد هرچه بهتر برنامه ها نیز از الویت ها می باشد.

معاون آموزشی دانشگاه با تاکید بر توسعه هدفمند رشته مقاطع اذعان داشت: با توجه به وجود سندهای نقشه ملی نیازمند تدوین سند دانشگاه بر اساس برنامه ششم توسعه و برنامه عملیاتی هستیم. که لازم است دانشگاه در بخش توسعه کیفی با استفاده از ظرفیت 20 درصد تغییر در کوریکولوم ها که وزارت متبوع مجاز  نموده است، برنامه ریزی لازم را جهت بازنگری کوریکولومها به ویژه در مقطع Ph.Dبا تأکید بر کارآفرینی و خلق ثروت انجام دهد.

دکتر ضیایی در خاتمه این جلسه گفت: ظرف 2 ماه آینده سند توسعه رشته مقاطع در دانشگاه تدوین ، تصویب و ابلاغ خواهد گردید.

 

 

 

 


١٣:١٣ - يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧    /    عدد : ٦٤٨٣٧    /    تعداد نمایش : ١٨٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.