پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٨ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

در ششصدو هفتادو چهارمین جلسه شورای تخصصی آموزشی و پنجاه و هشتمین جلسه شورای تخصصی تحصیلات تکمیلی دانشگاه :

دکتر ضیایی با اشاره به پتانسیل های موجود در حوزه آموزش بر بهينه بودن آموزش تاکید کرد

 

 

 

 

 

 

ششصد و هفتاد و چهارمین جلسه شورای تخصصی آموزشی و پنجاه و هشتمین  جلسه شورای تخصصی تحصیلات تکمیلی دانشگاه در دفتر معاونت آموزشی با حضور دکتر سید امیر محسن ضیایی معاون آموزشی دانشگاه،دکتر شاهین شادنیا قائم مقام معاونت آموزشی دانشگاه، مدیران ، مشاوران معاونت آموزشی و معاونین آموزشی دانشکده ها برگزار شد.

دکتر ضیایی در ابتدای جلسه ضمن تاکید بر رعایت مقررات در آموزش دانشجویان، گفت: سعی کنید دانشجویان تک بعدی پرورش پیدا نکنند بلکه در زمینه های ورزشی، فرهنگی و پژوهشی نیز فعال باشند وی تصریح کرد:  ترتیبی اتخاذ شود تا  امکانات و  تجهیزات لازم در اختیار این دانشجویان قرار گیرد.

دکتر ضیایی با اشاره به پتانسیل های موجود در حوزه آموزش بر بهینه بودن  آموزش تاکید کرد و گفت : راه های تامین منابع اقتصادی در حال تدوین است و با برنامه ریزی و مدیریت درست می توان تهدید های موجود را به فرصت تبدیل کرد.

وی خاطر نشان کرد: 100 دانشگاه  برتر دنیا  دانشگاه های آموزشی است. که علاوه بر یک واحد درمانی معتبر به عنوان یک بنگاه اقتصادی نیز فعالیت می کنند .

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن  تاکید بر توسعه کیفی آموزش، اظهار داشت : دیگر به دنبال راه اندازی رشته های جدید در دانشگاه نیستیم و توسعه کمی رشته و مقطع به هیچ وجه نیاز فعلی دانشگاه و کشور نیست و فقط رشته هایی که در سیستم خدمات نظام سلامت و یا مورد نیاز جامعه است توسعه خواهد یافت .

گفتنی است، در این جلسه اعضای شورا به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند. افزایش جذب دانشجویان خارجی در مفطع تحصیلات تکمیلی، شرایط  تغيير رشته ، تعدیل پذیرش در رشته های مقطع Ph.D، بخشی از این مطالب بود.

 شایان ذکر است در بخش دیگری از جلسه موارد آموزشی، تحصیلات تکمیلی و موارد مرتبط با  اعضاء هیات علمی  مطرح و مورد بحث و تبادل نظر اعضاء قرار گرفت.


١٢:٠٢ - يکشنبه ٧ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٦٥١١٨    /    تعداد نمایش : ١٨١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.