پنج شنبه ٠٥ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه هم اندیشی با گروه بیماری های مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد:

دکتر ضیایی تاکید کرد گروه ها ،دانشکده و دانشگاه باید بداند در چه موقعیتی هستند تا بتواند وضعیت موجود را ارتقاء دهند.

جلسه هم اندیشی با گروه بیماری های مغز و اعصاب با حضور دکتر سید امیر محسن ضیایی معاون آموزشی دانشگاه، دکترشاهین شادنیا معاون اجرایی معاونت­آموزشی، دکتر وحید­شاهی مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه، دکتر ناصحی سرپرست اداره هیات علمی دانشگاه، دکتر علی طبیبی رییس دانشکده پزشکی، دکتر قره گزلی مدیرگروه و اعضاء گروه بیماری های مغز و اعصاب یکشنبه 23 مهر ماه در سالن شهید بهشتی دانشگاه برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، در ابتدای جلسه دکتر ضیایی ضمن تشکر از حضور اعضاء هیات علمی گروه آموزشی بیماری های مغز و اعصاب  گفت: دانشگاه در حال رصد گروه های آموزشی است و ما شاخص های روشنی از وضعیت گروه ها در اختیار داریم که بیانگر نقش اساسی مدیر، معاون و تمام اعضاء گروه و جایگاه گروه آموزشی دانشگاه می باشد.

معاونت آموزشی دانشگاه با تاکید بر اهمیت جایگاه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سطح کشور و منطقه گفت: گروه ها با برنامه ریزی متناسب با شرایط خود و شرایط فعلی کشور و وزارت بهداشت می­توانند خیلی از مشکلات فعلی را برطرف نمایند. وی افزود: با شفاف شدن انتظارات گروه و دانشگاه و تعیین معیارهای ارزشیابی می توانیم به یک توافق نامه با بازه زمانی کوتاه مدت و میان مدت دست یابیم.

دکتر ضیایی تصریح کرد: مهم است که گروه، دانشکده و دانشگاه بداند در چه موقعیتی هستند و بتواند وضعیت موجود خودرا ارتقاء دهند.

در ادامه جلسه دکتر وحید­شاهی مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه گزارشی از نتایج شش ساله دانشنامه تخصصی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از سال 1391تا 1396 را ارائه کرد.

دکتر ناصحی سرپرست اداره هیات علمی دانشگاه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت نیروی انسانی دانشگاه در رشته بیماری های مغز و اعصاب و توزیع نیروی انسانی رشته بیماری های مغز و اعصاب گفت: گروه بیماری های مغز و اعصاب در سه بیمارستان­های شهدای­تجریش، امام حسین(ع) و لقمان حکیم با تعداد 13 هیات علمی و میانگین سنی 51 سال سن، میانگین سنوات خدمت 17سال مشغول به خدمت می باشند که با توجه به سیاست های پنج ساله دانشگاه نیازمند توزیع هدفمند در اعضاء هیات علمی در مراکز هستیم.

گروه بیماری های مغز و اعصاب فعالیت خوبی دارند و چالش ها بررسی شده و امیدواریم حاصل این جلسه در جلسات بعدی پیگیری بشود و نقشه راه مناسبی داشته باشیم.

 در پایان جلسه هریک از اعضای گروه نسبت به برنامه ها و درخواست های خود اظهار نظر نمودند و نقطه نظرات خود را بیان کردند.


٠٩:٥٥ - شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٦٩٠٢٥    /    تعداد نمایش : ٢٨٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.