پنج شنبه ٠٥ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

در راستای سلسله نشست های معاونت آموزشی با مراکز آموزشی و درمانی:

 

تشکیل کمیته بهره وری بیمارستان­های آموزشی در دستور کار دانشگاه

سلسله نشست های حوزه معاونت آموزشی دانشگاه با تیم مدیریتی مراکز پزشکی، آموزشی و درمانی با موضوع برنامه جامع آموزش بالینی با محوریت مراقبت از بیمار با حضور دکتر ضیایی معاون آموزشی، دکتر شادنیا معاون اجرایی، دکتر ناصحی رئیس مرکزامور هیأت علمی، دکتر وحیدشاهی مدیر امور تحصیلات تکمیلی، دکتر طبیبی رئیس دانشکده پزشکی و تیم مدیریتی بیمارستان آیت ا... طالقانی و بیمارستان لقمان حکیم دوازدهم و سیزدهم آبان ما در سالن شهید بهشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی معاون آموزشی، در این نشست ها برنامه جامع آموزش بالینی با محوریت مراقبت از بیمار و عملکرد مبتنی بر نظام سلامت و گزارش عملکرد آموزشی بیمارستان ها ارائه شد.

همچنین دکتر ضیایی از تشکیل کمیته بهره وری بیمارستان­های آموزشی در ستاد دانشگاه که بطور هماهنگ با نظر حوزه­های آموزش، درمان و توسعه مدیریت منابع برگزار می­گردد خبر دادند افزود: کلیه دستورالعمل­های اجرایی و تصمیمات اتخاذ شده از طریق این کمیته به رئیس بیمارستان ها ابلاغ می­گردد.

معاونت آموزشی دانشگاه در خاتمه خاطر نشان کرد : کارنامه عملکرد آموزشی اعضاء هیأت علمی بالینی تهیه می شود که هر یک از اعضاء هیأت علمی بالینی می­بایست یک ایمیل دانشگاهی (SBMU)ایجاد نمایند تا کارنامه عملکرد آموزشی خود را بصورت محرمانه از طریق آن دریافت نمایند.

 در پایان جلسه  هریک از اعضای شرکت کننده نسبت به برنامه ها و درخواست های خود اظهار نظر نمودند و نقطه نظرات خود را بیان کردند.

 


٠٧:٠٩ - شنبه ١٩ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٦٩٩٥٦    /    تعداد نمایش : ١٧٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.