پنج شنبه ٠٥ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

سلسله نشست های معاونت آموزشی با گروه های آموزشی

جلسه هم اندیشی با گروه آموزشی جراحي مغز و اعصاب دانشگاه برگزار شد:

 

در راستای سلسله نشست های حوزه آموزش دانشگاه با گروه های آموزشی  با موضوع  برنامه جامع آموزش باليني با محوريت بيمارو تحليل سيستماتيك بروندادگروه هاي آموزش باليني با حضور دکتر سید امیرمحسن ضیایی معاون آموزشی، دکتر شادنیا معاون اجرایی، دکتر ناصحی رئیس مرکز امور هیأت علمی، دکتر وحیدشاهی مدیر امور تحصیلات تکمیلی، دکتر طبیبی رئیس دانشکده پزشکی ، دکتر سهراب صادقی مدیرگروه جراحی مغز و اعصاب نوزدهم آبان ما در سالن شهید بهشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، در ابتدای جلسه دکتر ضیایی ضمن تشکر از حضور اعضاء هیات علمی گروه آموزشی جراحی مغز و اعصاب در این نشست گفت: دانشگاه در حال تدوین برنامه جامع بررسی رصد عملکرد گروه های آموزشی استو ما شاخص های روشنی از وضعیت گروه ها در اختیار داریم که بیانگر نقش اساسی مدیر، معاون و تمام اعضاء گروه و جایگاه گروه آموزشی در دانشگاه است.

معاونت آموزشی دانشگاه در ادامه با تاکید بر اهمیت جایگاه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سطح کشور و منطقه گفت: گروه ها با برنامه ریزی متناسب با شرایط خود و شرایط فعلی کشور و وزارت بهداشت می­توانند خیلی از مشکلات فعلی را برطرف نمایند. وی افزود: با شفاف شدن انتظارات گروه، دانشگاه وتعیین معیارهای ارزشیابی می توانیم به یک توافق نامه با بازه زمانی کوتاه مدت و میان مدت دست یابیم تا گزارشی ازوضعیت تولید علم گروه آموزشی  جراحی مغز و اعصاب و موقعیت گروه در منطقه و در سطح کشور و توزیع آن در رابطه با نقشه راه تمایز دانشگاه ارائه شود.

دکتر ضیایی در ادامه به ارائه ی برنامه های در دست اقدام دانشگاه با همکاری گروه های آموزشی برای بهبود نتایج آزمون­های ملی و منطقه ای در کوتاه مدت پرداخت و تصریح کرد: مهم است که گروه ، دانشکده و دانشگاه بداند در چه موقعیتی هستند و بتواند وضعیت موجود خود را ارتقاء دهند.

دکتر ضیایی در خاتمه ضمن تاکید بر جذب هیات علمی نخبه و ارائه کارنامه اعضای هیات علمی  افزود : در گروه ها آموزشی در بحث جذب اعضای هیات علمی، اگر نخبه ای در این رشته باشد بدون هیچ مانعی جذب خواهد شد. وی خاطر نشان کرد: در پایان هر ماه اعضای هیات علمی کارنامه ای از عملکرد خود در حیطه مراقبت از بیمار و عملکرد مبتنی بر نظام سلامت از طریق ایمیل دانشگاهی(SBMU) دریافت خواهند کرد .

در ادامه  این نشست دکتر وحید شاهی مدیر امور تحصیلات تکمیلی گزارشی از تحلیل 7 ساله نتایج آزمون دانشنامه تخصصی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ارائه کرد.

همچنین دکتر ناصحی سرپرست مرکز هیات علمی دانشگاه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت نیروی انسانی دانشگاه در رشته جراحی مغز و اعصاب و توزیع نیروی انسانی رشته بیماری های مغز و اعصاب گفت: گروه آموزشی جراحی مغز و اعصاب در چهار بیمارستان­شهدای­تجریش، امام حسین(ع)، لقمان حکیم و کودکان مفید با تعداد 20 نفر هیات علمی با میانگین سنی 48 سال سن، میانگین سنوات خدمت 12سال مشغول به خدمت می باشند که با توجه به سیاست های پنج ساله دانشگاه نیازمند توزیع هدفمند در اعضاء هیات علمی در مراکز هستیم.

در پایان جلسه  هریک از اعضای گروه نسبت به برنامه ها و درخواست های خود اظهار نظر نمودند و نقطه نظرات خود را بیان کردند.


١٤:٠٩ - سه شنبه ٢٢ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٧٠١٦٦    /    تعداد نمایش : ١٨٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.