پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٨ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

تودیع و معارفه سرپرست مرکز امور هیات علمی دانشگاه

مراسم تودیع دکتر محمدمهدی ناصحی رئیس مرکز امور هیات علمی و معارفه دکتر نادر ممتازمنش به عنوان سرپرست مرکز امور هیات علمی با حضور دکتر امیر محسن ضیایی معاون آموزشی دانشگاه، دکتر شاهین شادنیا معاون اجرایی معاونت آموزشی و مدیران حوزه آموزش برگزار گردید. 


به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، طی مراسمی تودیع رئیس مرکز امور هیات علمی و معارفه سرپرست مرکز امور هیات علمی در روز شنبه پنجم مرداد ماه سال جاری برگزار شد .

در این جلسه دکتر ضیایی از زحمات دکتر ناصحی در مرکز امور هیأت علمی و پذیرش این مسئولیت مهم و همچنین به انجام رساندن آن تقدیر و تشکر کرد. ایشان نقش مرکز امور هیات علمی در مدیریت امور مرتبط با اعضای هیات علمی دانشگاه را بسیار مهم شمردند .

در ادامه دکتر ناصحی گزارش مبسوطی از اقدامات صورت گرفته در طول دوران تصدی در مرکز امور هیأت علمی بیان نمودند و گفتند تمام توان خود را جهت پیشبرد اهداف دانشگاه در حیطه هیأت علمی بکار گرفته و در این راه از همکاری کلیه مدیران حوزه معاونت آموزشی در بحث ارتقاء و توانمندی اعضاء هیأت علمی تشکر و قدردانی نمودند.  ایشان ضمن اظهار خرسندی از انتخاب دکتر ممتازمنش جهت سرپرستی مرکز امور هیأت علمی دانشگاه، برای ایشان آرزوی توفیق و موفقیت در مسیر پیشبرد اهداف دانشگاه را داشتند.

دکتر ممتازمنش ضمن تشکر از حسن نظر دکتر ضیایی در انتخاب ایشان به عنوان سرپرست مرکز امور هیأت علمی به این موضوع اشاره کردند که تکریم اعضاء هیأت علمی و ارائه بازخورد فعالیت های ایشان بخصوص در حیطه آموزش از اهم اهداف ما خواهد بود. جهت رسیدن به این هدف نیاز به راه اندازی سامانه ایست که بتوان بازخوردهای مناسب از فعالیت­های اعضاء هیـأت علمی را ارائه داد، ایشان عنوان کرد که این سامانه با تلاش­های دکتر ضیایی و دکتر ناصحی در دست طراحی است و امیدواریم به زودی به بهره برداری برسد.

در پایان دکتر ضیایی با اشاره به حسن کردار، پشتکار و سابقه فعالیت دکتر ممتازمنش در حوزه آموزش، برای ایشان موفقیت در امور محوله را خواستار شدند.


١٠:٣٥ - شنبه ٥ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٨١٠٦٤    /    تعداد نمایش : ٢٣٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.