چهارشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٩ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام شد.

تقویم آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای نیم سال اول، دوم و دوره تابستانی سال تحصیلی ۹۹-۹۸ اعلام شد.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بر اساس تقویم تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سال تحصیلی ۹۹-۹۸،  نیم سال اول تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی  از شنبه ۲۳ شهریور ماه آغاز می شود و پنجشنبه ۱۹ دی ماه پایان می یابد.
 
 
همچنین زمان حذف و اضافه کردن واحدها در نیمسال اول، دو هفته پس از شروع نیمسال آغاز می شود و دانشجویان برای حذف اضطراری تا پنج هفته مانده به پایان نیمسال تحصیلی مهلت خواهند داشت.
 
 
بر اساس این تقویم، تعطیلات بین دو نیمسال از چهارم تا ۱۱ بهمن ماه و به مدت هشت روز در نظر گرفته شده است و  امتحانات پایان ترم نیم سال اول نیز در طول دو هفته از شنبه ۲۱ دی ماه تا پنجشنبه سوم بهمن ماه برگزار می شود.
 
 
همچنین آموزش نیمسال دوم این سال تحصیلی نیز از ۱۲ بهمن ماه آغاز می شود و پنجشنبه ۲۲ خرداد ماه پایان می یابد و دانشجویان دو هفته پس از شروع نیمسال برای حذف و اضافه کردن واحدها مهلت خواهند داشت.
 
 
بر اساس تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۸-۹۹ دانشگاه، دانشجویان در نیمسال دوم نیز تا پنج هفته مانده به پایان نیمسال تحصیلی برای حذف اضطراری واحدهای اخذ شده مهلت دارند.
 
 
امتحانات نیمسال دوم در طول دو هفته از ۲۴ خرداد ماه تا پنجشنبه پنج تیرماه برگزار می شود و تعطیلات بین نیمسال دوم تا شروع دوره تابستانی نیز به مدت ۲۲ روز، یعنی از ششم تا ۲۷ تیرماه در نظر گرفته شده است.
 
 
آموزش دوره تابستانی این سال تحصیلی نیز به مدت شش هفته، از شنبه ۲۸ تیرماه آغاز و تا پنجشنبه ششم شهریورماه ادامه خواهد داشت؛ امتحانات دوره تابستانی نیز از نهم تا ۱۵ شهریورماه برگزار خواهد شد.
 
 
                                                    
 
انتهای پیام/


٠٧:٥٩ - سه شنبه ١٥ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٨١٧٤٧    /    تعداد نمایش : ٦١٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.