يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

جشنواره اشتراک گذاری تجربه های ارزشمند دانشجویان علوم پزشکی در تحقق پاسخگویی اجتماعی هشتم اسفند ماه ۹۸ برگزار خواهد شد.

جشنواره اشتراک گذاری تجربه های ارزشمند دانشجویان علوم پزشکی در تحقق پاسخگویی اجتماعی هشتم اسفند ماه ۹۸  برگزار خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی  ،  در راستای استعدادیابی و افزایش شور و نشاط علمی در دانشجویان و تلاش بیشتر برای ارائه خدمات باکیفیت تر به مردم، جشنواره ای با عنوان  اشتراک گذاری تجربه های ارزشمند دانشجویان علوم پزشکی برگزار می شود.

 در این جشنواره یک روزه که با موضوع نوع دوستی و پاسخگویی نیازهای جامعه  برگزار می شود، فعالیتهای منتخب دانشجویان در قالب سخنرانی ۱۰دقیقه ای ارایه خواهد شد.


 
ارتقای سلامت، عدالت، توجه به مفهوم سلامت و محیط، سلامت یکپارچه، توانمندسازی جامعه، ترجمان دانش به زبان مردم، دانشگاه بدون مرز، مشارکت در برنامه های کاهش آسیب، معیارهای ارزیابی نهایی  از محورهای  مورد بحث در جشنواره مذکور است.


 
میزان مشارکت فعال دانشجویان(منظور تعداد و سهم دانشجویان دخیل از ایده تا عمل)، میزان نوآوری و خلاقیت در خدمت ارایه شده، تاثیرگذاری و اثربخشی خدمات ارایه شده، جمعیتی که از خدمت مذکور بهره مند شده اند، علمی بودن و مبتنی بر شواهد قابل دفاع، رعایت دقیق اصول اخلاقی در شیوه ارایه خدمات از معیارهای ارزیابی نهایی در این جشنواره هستند.


 
علاقه مندان و واجدان شرایط برای شرکت دراین جشنواره، می توانند خدمات خود را به شکل ساده و در قالب یک فایل صوتی یا تصویری ۳تا ۵دقیقه ای، به دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی واقع در ساختمان ستادی شماره یک طبقه اول ارائه کنند.


 
براساس این گزارش آثار مذکور از طریق کلان منطقه ۱۰، پس از شناسایی و راستی آزمایی به دبیرخانه جشنواره دانشگاه علوم پزشکی ایران ارسال خواهد شدو علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دبیرخانه جشنواره دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی ایران ، شماره ۸۶۷۰۲۲۵۱و ۸۶۷۰۲۲۰۵  تماس حاصل کنند.


 
برای دریافت جدول زمان بندی و پروتکل دقیق تر مراحل مختلف این جشنواره اینجا کلیک کنید.

 

 


١٣:١٤ - دوشنبه ١١ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ٨٥٧٩١    /    تعداد نمایش : ٨٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.