يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار معاون آموزشی دانشگاه با نمایندگان شورای صنفی دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه

دکتر محمد مهدی صدوقی معاون آموزشی دانشگاه روز یکشنبه 10 آذر ماه با دبیران شورای صنفی دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه دیدار و گفتگو کرد .

 

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی ، در این نشست که دکتر شادنیا معاون اجرایی معاونت آموزشی دانشگاه و دکتر وحیدشاهی مدیر تحصیلات تکمیلی و دکتر میرمحمد میری معاون آموزشی دستیاری و تحصیلات تکمیلی دانشکده پزشکی دانشگاه نیز حضور داشتند، دانشجویان به بیان موضوعات و مطالب آموزشی و پژوهشی خود پرداختند .

در ادامه این نشست مطالبی در خصوص لزوم جلسات منظم با دانشجویان تحصیلات تکمیلی، لزوم ایجاد ارتباط موثر بین علوم پایه و علوم بالینی، انجام امور آموزشی، ضرورت حضور فیزیکی کافی در دانشکده و رویکرد سیستماتیک درتحول آموزش Ph.Dدر محورهای شش گانه پذیرش دانشجویان، سرفصل های درسی، عرصه آموزش، آموزش صلاحیت محور، آزمونها و پایان نامه، پیگیری هدفمند کلیه محورهای تحول و عملیاتی نمودن آنها اشاره نمودند.

معاون آموزشی دانشگاه، ضمن شنیدن سخنان دانشجویان در این نشست به اهمیت استفاده از نقطه نظرات و دیدگاه های آنان و لزوم پیگیری این نشست ها در دانشکده ها و تعامل بین هیات رئیسه دانشکده با نمایندگان دانشجویان که منجر به انتقال دیدگاه ها به حوزه معاونت آموزشی می شود، پرداختند.


١٤:٢١ - يکشنبه ١٠ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ٨٥٨٠٦    /    تعداد نمایش : ١١٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.