جمعه ١٢ آذر ١٤٠٠ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار مصوبات شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ششصد و هفتادو نهمین جلسه شورای آموزشی و هفتادو دومین جلسه شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه برگزار شد.

ششصد و هفتاد و نهمین جلسه شورای آموزشی و هفتاد و دومین جلسه شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه با حضور معاون آموزشی دانشگاه، معاون اجرایی معاونت آموزشی، مدیران حوزه آموزش، رئیس و معاون آموزشی دانشکده پیراپزشکی و معاونین آموزشی دانشکده های تابعه، روز سه شنبه 16 مرداد ماه سال جاری در دانشکده پیراپزشکی دانشگاه برگزار گردید .

 

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر ضیایی معاون آموزشی دانشگاه در ابتدای جلسه با مقدمه ای از هنر خوب گوش دادن از منظر اسلام به موضوع خوب گفتن و شنیدن، دو خط ارتباطی با مردم است اشاره کرد و تصریح نمود: این مهم، را برای فراگیران و اساتید در  امر آموزش و یادگیری مورد تاکید قرار داد.

 

 در ادامه دکتر قره باغیان رئیس دانشکده پیراپزشکی ضمن خوش آمد گویی به معرفی تاریخچه، فعالیت های آموزشی دانشکده، وضعیت استخدامی، رتبه علمی اعضای هیات علمی، تعداد دانشجویان در مقاطع مختلف و رشته های تحصیلی در ذیل گروه های آموزشی دانشکده را مطرح کردند .

ایشان همچنین گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه بازسازی و تجهیز نمودن زیر ساخت های دانشکده توضیحاتی را بیان کرد.

دکتر وحید شاهی مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه، در این جلسه به ارائه تحلیل سیستماتیک رکود (Stagnation) دانشجویان تحصیلات تکمیلی علوم پایه در حوزه های آموزشی (ازجمله عدم رعایت برنامه درسی curriculum، ارائه واحدهای جبرانی و...)،پژوهشی(انتخاب دیر موضوع پایان نامه و به طول انجامیدن تدوین پروپوزال وطولانی شدن مرحله پایان نامه و...)، دانشجویی(تمام وقت نبودن دانشجو تحصیلات تکمیلی، عدم حضور فیزیکی کافی دانشجو و ...) مطالبی را مطرح نمودند و همچنین به ارائه گزارشی از میانگین طول تحصیل فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و  PhD دانشکده ها در سال های 98-93 پرداخت و به ارائه برخی راه حل ها، در هریک از حوزه های مورد اشاره پرداختند .

ایشان ایفای نقش معاونین محترم دانشکده ها و مدیران محترم گروه ها به صورت مسئولانه، دقیق، جدی و مداخلات موثر را در این موضوع مهم دانستند .

 

در ادامه موضوعات پیشنهادی از حوزه های مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی و مرکز امور هیات علمی مطرح و بر اساس قوانین و مقررات مربوطه تصمیمات لازم اتخاذ گردید

در پایان جلسه با همراهی مسئولان دانشکده پیراپزشکی از واحد های مختلف آن دانشکده بازدیدی توسط اعضای شورا بعمل آمد .

 

 


١٤:٣٧ - سه شنبه ١٦ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ٨٣٦٨٨    /    تعداد نمایش : ٧٥٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.