جمعه ١٢ آذر ١٤٠٠ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار مصوبات شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه شورای اموزشی دانشگاه با تاکید بر تداوم آموزش ها در بستر مجازی.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، جلسه وبیناری شورای آموزشی دانشگاه با حضور دکتر صدوقی معاون آموزشی دانشگاه، مدیران حوزه آموزش، معاونین آموزشی دانشکده ها و مراکز پزشکی، آموزشی و درمانی، روز یکشنبه 24 فروردین ماه سال جاری برگزار شد. 
 
 
 
 
 
 
در این نشست دکتر صدوقی معاون آموزشی دانشگاه با توجه به مصوبات اخیر معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص نحوه اجرای فعالیت های آموزشی دانشگاه ها و مراکز پزشکی،آموزشی و درمانی ، به بررسی چالش ها و راهکارهای اجرایی سازی مصوبات پرداختند. 
 
دکتر صدوقی ضمن تاکید بر اهمیت ارایه آموزش های ترم جاری در این شرایط  گفت : با توجه به قدم های اولیه و خوبی که دانشکده ها در بحث آموزش های مجازی از جمله دفاع پایان نامه ها در این مدت داشته اند و همچنین ارائه بستر های آموزش مجازی که در اختیار اساتید قرار گرفته است، سیاست دانشگاه بر تداوم ارائه آموزش مجازی پس از عبور از این شرایط بحرانی است .
 
معاون آموزشی دانشگاه ضمن قدردانی از مشارکت اساتید و دانشجویان بر گسترش آموزش ها در بستر مجازی تاکید کرد و گفت: اساتید با استفاده از امکانات یادگیری الکترونیکی از جمله استفاده از سامانه نوید و سایر نرم افزارهای تعاملی در این خصوص به ارائه آموزش دروس تئوری و پیگیری مستمر پیشرفت آموزشی دانشجویان اهتمام ورزند . 
 
در ادامه جلسه معاونین آموزشی دانشکده ها و مراکزپزشکی،آموزشی و درمانی ، سوالات و ابهامات موجود در خصوص مصوبات ابلاغی را مطرح نمودند و راهکارهای و تصمیمات  لازم اتخاذ گردید . همچنین مقرر شد معاونین آموزشی دانشکده ها و مراکز، کلیه فعالیت های مرتبط با ارائه دروس ترم جاری به صورت مجازی را به معاونت آموزشی اعلام نمایند .
 


١٧:٠٧ - يکشنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٩    /    عدد : ٩٠٦١٦    /    تعداد نمایش : ٦٣١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.