×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/08/03 - 13:33
  • بازدید : 1001
  • تعداد بازدیدکننده : 864
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه

اطلاعیه فراخوان ثبت نام پذیرش دستیار مقطع فلوشیپ پزشکی مرحله تکمیل ظرفیت سال 1402

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به نقل از مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه  ثبت نام پذیرش دستیار مقطع فلوشیپ پزشکی مرحله تکمیل ظرفیت سال 1402 از تاریخ 6 آبان ماه 1402 لغایت 8 آبان ماه " صورت می پذیرد.

متقاضیان برای اطلاع از زمان و مکان برگزاری آزمون لازم است از تاریخ 1402/8/9 به سایت دانشکده پزشکی به آدرس https:/msp.sbmu.ac.ir مراجعه نمایند.

بدیهی است مدارک و شرایط متقاضیان پس از بررسی در دانشگاه ، طبق مقررات با تایید نهایی دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت متبوع، مورد پذیرش قرار خواهد گرفت.

 

مدارک مورد نیاز:

1- گواهی معافیت یا انجام تعهدات قانونی (ضریب کا) تا تاریخ 31 شهریورماه 1402 صادرشده از معاونت درمان یا مرکز امور هیئت‌علمی وزارت متبوع برای کسانی که به‌صورت مشروط ثبت‌ نام نموده‌اند.

2-تصویر شناسنامه (از تمام صفحات) کارت ملی و عکس 4*3

3- نامه از محل استخدام مبنی بر موافقت با ادامه تحصیل (برای شاغلین در وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهادها)

4- تصویر کارت پایان یا معافیت از خدمت نظام‌وظیفه برای آقایان به‌صورت کارت هوشمند یا گواهی تعویض از مراکز پلیس + 10

تبصره 1: مشمولان ماده یک قانون نحوه تأمین اعضا هیئت‌علمی باید از نظر سازمان وظیفه عمومی ناجا منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

تبصره 2 :پذیرفته شدگان مشمولی که خدمت نظام وظیفه خود را به صورت انجام طرح تحقیقاتی در بنیاد نخبگان انجام می دهند برای ادامه  تحصیل ملزم به توقف طرح و اخذ معافیت تحصیلی از سازمان نظام وظیفه می باشند.

5-تصویر حکم استخدامی

6- تصویر مدرکی دال بر قبولی دانشنامه تخصصی

نکات مهم:

الف- فراخوان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی صرفا برای رشته های فلوشیپی که بر اساس جدول پیوست و بر اساس ظرفیت وزارت متبوع می باشد. برای اطلاع از رشته ها اینجا کلیک فرمایید.

ب- هر داوطلب صرفا می تواند در یک رشته-محل شرکت نماید.

ج- تکمیل ظرفیت جهت رشته های مندرج در لیست رشته های مورد نیاز، صرفا از بین شرکت کنندگان در آزمون فلوشیپ 1402 که در همان رشته فلوشیپ در سایر دانشگاه ها شرکت نموده و در مرحله کتبی جهت ورود به فرایند پذیرش موفق به کسب حداقل 60 درصد از نمره کتبی و پس از شرکت در آزمون شفاهی (اعم از مصاحبه ساختارمند و ...) نیز موفق به کسب حداقل 60 درصد نمره ی کل نهایی آزمون گردیده اند، صورت پذیرد.

د- تکمیل ظرفیت جهت رشته های مندرج در لیست رشته های بدون متقاضی، با مجوز نهایی دبیر خانه شورای تخصصی وزارت متبوع و انجام مصاحبه ساختار مند توسط گروه های آموزشی مربوطه از بین افراد متقاضی (اعم از شرکت کننده در آزمون و یا....) با رعایت کلیه مقررات انجام می گردد.

ه- داشتن مدرک دانشنامه تخصصی رشته پیشنیاز و یا قبولی آن از دانشگاه ها یا مراکز مورد تایید وزارت متبوع جهت تمامی رشته الزامی است.

و- دارندگان مدرک دانشنامه تخصصی که خدمات مورد تعهد خود را انجام داده و گواهی پایان تعهدات دریافت نموده اند، بدون صدور مجوز معاونت محترم درمان وزارت متبوع، صرفا با ارائه گواهی پایان تعهدات صادره از سوی معاونت محترم درمان/ مرکز امور هیات علمی وزارتی میتواند در مصاحبه فوق الذکر شرکت نماید.

ز- دارندگان مدرک دانشنامه تخصصی که متعهد خدمت به وزارت متبوع نمی باشند با در دست داشتن گواهی عدم تعهد که از سوی معاونت محترم درمان وزارت متبوع صادر گردیده است، می تواند در مصاحبه فوق الذکر شرکت نمایند.

ی- کلیه متقاضیان شرکت در آزمون پذیرش دستیار دوره های فلوشیپ اعم از رتبه های برتر دانشنامه تخصصی و یا ....که در مقطع تخصصی خود با استفاده از سهمیه مناطق محروم قانون برقراری عدالت آموزشی مورد پذیرش قرار گرفته اند، جهت شرکت در مصاحبه ی این دوره ملزم به گذراندن نیمی از مدت تعهدات خود، با مجوز معاونت محترم درمان وزارت متبوع مجاز به شرکت می باشند.

برای اطلاعات بیشتر در صورت لزوم با شماره 02123872507 تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

  • گروه خبری : اخبار معاونت,اطلاعیه ها
  • گروه خبری : 133641
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست